درباره ما

شرکت یسنا سیستم پاسارگاد یا باختصار یسنا در 7 تیرماه سال 1386 فعالیت خود را آغاز نمود. مأموريتِ اولیه شرکت یسنا در ابتدا، طراحی و تهیه راهکارهای فارسی و بومی مرتبط با سیستم‌های توزين در حوزه‌های مختلف خرده فروشی بود که با عنايت پروردگار و پس از تلاش های بی وقفه طی سال‌های نخست تأسیس محقق گرديد.

پس از اين موفقیت، شرکت يسنا، فعالیت‌های خود را در صنعت خرده فروشی با رويکرد ارائه راهکار‌های جامع فروش، مالی و انبار با فارسی‌سازی و بومی‌سازی برترین نرم افزار این حوزه‌ در دنیا یعنی Microsoft Dynamics POS گسترش داد و سپس شروع به بررسی اصناف مختلف خرده فروشی در داخل کشور و هم‌چنین راهکارهای موجود در داخل و خارج از کشور نمود و با به کارگیری جدیدترین تکنولوژی‌های موجود در دنیا، هم‌اکنون دارای برترین راهکارهای اصناف مختلف صنعت خرده فروشی می‌باشد.

یسنا همواره در تلاش بوده تا با ارایه خدمات راه‌اندازی و پشتیبانی فوق‌العاده، مشاور امنی برای مخاطبین خود ایجاد کند و به صورت مداوم با آنها در ارتباط باشد و این مهم، باعث تحقق بزرگترین هدف یسنا یعنی رسیدن و باقی‌ماندن در جایگاه اول علم و تجربه‌ی صنعت خرده فروشی خواهد بود.